Łysomice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
900 000 PLN
Cena za m2
1 216,22 PLN
Powierzchnia
740 m2
Powierzchnia działki
12 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne , Biurowe, Inne, Handlowo/Usługowe, Inne
Rodzaj budynku
Hala
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1975
Nazwa budynku
HALA PRODUKCYJNO MAGAZYNOWA
Numer oferty
68/4957/OOS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż hala typowo produkcyjna z pomieszczeniami biurowymi o całkowitej powierzchni ok. 740 m2, doskonałą na działalność produkcyjną, magazyny, składy budowlane, hurtownię lub z możliwością innego alternatywnego wykorzystania potencjału działki i lokalizacji.

Na sprzedaż HALA PRODUKCYJNA wraz z terenem o pow. ok. 12 900 m2 w podtoruńskich Łysomicach. Zaledwie 5 minut drogi od rogatek Torunia. Hala murowana, wybudowana w latach 70-tych. Do tej pory wynajmowana i przynosząca stały dochód z najmu z uwagi na doskonałą lokalizację i inne parametry. Obecnie czeka pusta na nowego właściciela.

Hala podzielona jest na dwie niezależne hale o różnych metrażach, które można scalić by uzyskać jedną powierzchnię 740m2.
Obecnie pierwsza część hali, do której prowadzi osobne wejście to powierzchnia około 480m2 w kształcie prostokąta. Wysokość 3,5m.Jedna duża brama wjazdowa rozładunkowa. Sama część produkcyjna to powierzchnia ok.240m2. Ściany do sufitu wykafelkowane. Możliwa nawet branża spożywcza. Hala czysta i zadbana. Na część tej hali składają się też 3 przestronne pomieszczenia biurowe o powierzchniach 23m2/37 m2,/24 m2
Druga część hali (tzw."mała hala")z osobnym wejściem i własnymi pomieszczeniami biurowymi to powierzchnia ok. 250 m2 posiadająca wysokość ok. 2,6 m.

Media: Ogrzewanie własne miałowe dla budynku. Kanalizacja gminna. Siła, prąd, alarm.

Cały nieruchomość ogrodzona i monitorowana.

Bardzo dobra lokalizacja, blisko wszystkich głównych ciągów komunikacyjnych a przede wszystkim blisko węzła autostradowego.
Oferta godna polecenia
Polecam!!!!

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Posadzka: Bezpyłowa
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Dojazd dla TIRów: Tak
  • Plac manewrowy: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Kolej, PKS

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Mobile:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej