Lipno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 700 000 PLN
Cena za m2
3 600 PLN
Powierzchnia
750 m2
Powierzchnia działki
8 965 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Przemysłowo/Produkcyjne
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1990
Dostępne od
2023-11-29
Numer oferty
94/4957/OOS

Opis nieruchomości

Powierzono nam do sprzedaży duży obiekt przemysłowy w Lipnie  .Obiekt który niewielkim kosztem adaptacji może być dużą hurtownią materiałów budowlanych ,bazą transportową (TIR), zakładem produkcyjnym o wielu profilach i możliwościach. Posiada wszelkie walory jakie powinien mieć obiekt tego typu .Całość ogrodzona porządnym ogrodzeniem .Za ogrodzeniem jest   budynek biurowo-warsztatowo-produkcyjny. Przy bramie głównej znajduje się duża (16m2) ogrzewana portiernia. Dalej znajduje się wspomniany piętrowy budynek biurowy spełniający wszelkie standardy jakie powinien posiadać budynek tego typu w nowoczesnym przedsiębiorstwie (pokoje biurowe ,stołówka, serwerownia, łazienki ) ,wszystko zaprojektowane tak aby praca w tego typu biurze była przyjemna a zarazem wydajna. Przedłużeniem budynku biurowego jest budynek warsztatowo-magazynowy.  Posiada cztery stanowiska naprawcze  (cztery kanały)dla samochodów ciężarowych , co nie jest bez znaczenia dla np. Bazy Transportowej. Na placu z tyłu zakładu znajduje się waga przemysłowa 50 ton wraz z pomieszczeniem pracownika wagowego. Na placu znajduje się też stacja paliw dwa zbiorniki po 20 tys. litrów i jeden zbiornik 5 tys. litrów. Wszystko utrzymywane jest w gotowości do natychmiastowego uruchomienia. Wspomniany budynek ma 680 m2 w poziomie parteru plus około 70m2 piętro biurowca. Razem około 750 m2. Do tego dochodzi plac o powierzchni całkowitej około 8300m2 (z tyłu biurowca) w tym parking na 40 samochodów osobowych dla pracowników i klientów z przodu biurowca . Obiekt przez cały czas  pod stałym nadzorem właściciela jest utrzymywany w takim stanie ,że w każdej chwili można wznowić działalność . W biurowcu utrzymywana jest stała temperatura 19 stopni. Proszę się dokładnie przyjrzeć i policzyć , na cenę 2mln700tys. złożył się tylko przelicznik 3600zł. za jeden metr kwadratowy budynku , 750 m2 x 3600zł=2 mln 700tyś. .A gdzie prawie 9 tys. m2 ziemi ? Licząc tylko skromnie 120 zł za 1 metr2 daje nam prawie 900 tys. złotych ,do tego dochodzi waga przemysłowa i stacja paliw, to jest prezent dla przyszłego właściciela.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trapez
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej