Toruń

Chełmińskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
829,88 PLN
Powierzchnia
964 m2
Powierzchnia działki
1 670 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Numer oferty
7/4957/OOS

Opis nieruchomości

 *** KOMPLEKS 2 BUDYNKÓW PRZY JEDNEJ Z GŁÓWNYCH ULIC TORUNIA ***

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość na Chełmińskim Przedmieściu w Centrum Miasta to prawie 1700m2 działki plus dwa budynki. Główny budynek składa się z 12 mieszkań, każde o powierzchni ok.55m2. Drugi - mniejszy budynek to 8 mieszkań o powierzchni 38m2. każde.
Mniejszy budynek przeszedł częściowy remont, większy nadaje się do generalnego remontu.
Istnieje możliwość wyburzenia obiektu i postawienie nowego, ale nie wyższego od obecnego.

Doskonała lokalizacja czyni z tej nieruchomości świetną inwestycję. Budynki mogą pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową, czy usługową.
Obecnie do kupienia 4 z 5 udziałów.
Gorąco polecam!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Mobile:
(+48) 663 899 715
Email:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej