Obiekt na wynajem Toruń - 377661

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
180 600 PLN
Cena za m2
30 PLN
Powierzchnia
6 020 m2
Powierzchnia działki
15 447 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Biurowe
Piętro
1
Liczba pięter
1
Winda
Tak
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Numer oferty
377661

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest powierzchnia biura na wynajem, położona na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku. Cała powierzchnia 6020m2 stanowi jedno piętro, przystosowana do pracy 500 osób (zaplecze socjalne, sanitarne, drogi ewakuacyjne).

Obiekt położony przy ul. Szosa Bydgoska 58, wjazd od strony ul. Łukasiewicza. Przy wjeździe zlokalizowany jest budynek portierni oraz stacja transformatorowa.

Parter to pomieszczenia magazynowe wraz z zapleczem biurowo-socjalnym.
Pierwsze piętro to powierzchnia biurowa.
W piwnicy znajdują się pomieszczenia techniczne. Obiekt wyposażony jest w dwie windy.

Nad centralną częścią powierzchni biurowej znajdują się świetliki szedowe, zajmujące około 2200m2 powierzchni dachu. Okna dachowe automatycznie sterowane. Drzwi wejściowe do budynku w ramach aluminiowych, przeszklone. Balustrady schodów oraz podjazdów dla niepełnosprawnych stalowe. Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, telekomunikacyjną, wentylację mechaniczną, klimatyzacyjną (magazyn i biura), przeciwpożarową, system administracji pożaru, system gaszenia gazem w serwerowni.

Czynsz najmu: 30 zł/m2 netto plus koszty eksploatacyjne (opłaty licznikowe)

Parametry dodatkowe

 • Teren ogrodzony: Tak
 • Stan budynku: Idealny
 • Klimatyzacja: Tak
 • Alarm: Tak
 • Czujniki dymu: Tak
 • Tryskacze: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Odl. od centrum miasta [km]: 3
 • Komunikacja: Tramwaj, PKS, Lotnisko, Autostrada, Autobus

Mapa

Kontakt

CENTRALA NIERUCHOMOŚCI - Real Estate Services

Telefon:
(56) 307 00 00
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej