Ciechocin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
89 142 PLN
Cena za m2
83 PLN
Powierzchnia działki
1 074 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
24.5
Długość działki (mb.)
42.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-04-22
Numer oferty
572/4957/OGS

Opis nieruchomości

Ta okolica jest równie atrakcyjna dla klienta indywidualnego ,jak i dla dewelopera. W sumie działek jest pięć najmniejsza ma powierzchni około 1100 m2 największa 1400 m2. Każdy może kupić sobie pojedynczą działkę ,która jest częściowo uzbrojona tzn. woda i prąd są w drodze przy samych działkach. Deweloper może kupić cały ciąg działek gdyż tworzą razem duży prostokąt z drogą dojazdową do poszczególnych przyszłych budynków .Teren wyjątkowo sprzyjający wypoczynkowi po pracy gdyż panuje tu taka cisza aż "uszy bolą". Jednocześnie nie jesteśmy skazani  na samotność ponieważ działki znajdują się niedaleko bardzo nowych i nowoczesnych domów. Dojazd do działek jest drogą asfaltową a ostatnie pięćset metrów drogą żużlową . Z działek do lasu jest około dwustu metrów , tak że marzenia o zakupie działki blisko lasu mogą tu być spełnione. Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości.


Parametry dodatkowe

  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne szeregowe, Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo wielorodzinne
  • Dostępne w okolicy: Las, Bar, Przedszkole, Szkoła, Kościół, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej