Zamek Bierzgłowski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
264 000 PLN
Cena za m2
240 PLN
Powierzchnia działki
1 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
39
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-05-20
Numer oferty
645/4957/OGS

Opis nieruchomości

Oferta dotyczy dwóch działek przylegających do siebie ,jedna 1100 m2 ,druga 1460 m2 w Zamku Bierzgłowskim . Można nabyć jedną z nich lub dwie razem.
-Czy nieruchomość jest droga  czy tania jest to pojęcie względne. Na wartość nieruchomości , w tym przypadku działki budowlanej składa się wiele czynników , głównie położenie w  terenie. Działkę budowlaną zazwyczaj kupuje się raz w życiu i kryteria jej zakupu powinny być poddane szczegółowej analizie ponieważ nasz wymarzony dom , który postawimy na działce  ma nas przez całe życie cieszyć każdego ranka a nie wzbudzać żal i rozczarowanie. Dlatego też działki o których mowa nie należą do najtańszych ,ale ich wartość rzeczywista i tak jest o wiele wyższa niż opisana w ofercie a  dużo niższa od cen działek na innym terenie Zamku Bierzgłowskiego w ciasnym skupisku domów .
- Dlaczego warto kupić ?
- Dlatego ,że mają wydane warunki zabudowy.
- Dlatego że  położone są w środku lasu .
- Dlatego ,że na polanie o której mowa stoją  trzy domy i w planie przewidziano tylko jeszcze dwa i ani jednego więcej .
- Dlatego ,że jest tam cisza i spokój od rana do wieczora .
- Dlatego ,że żyje się tu w zgodzie z naturą (sarny podchodzą do ludzi i się nie boją) a szum lasu działa na psychikę lepiej niż najdroższa kuracja u najlepszego psychologa , Za to wszystko warto zapłacić każdą cenę .
- Dlatego ,że pomimo że lokalizacja działek to środek lasu , do wszelkich placówek handlowych ,sportowych , szkoły ,przedszkola itp. jest przysłowiowy "rzut beretem".
- Dlatego ,że w najbliższym sąsiedztwie znajduje się staw na którym latem można popływać łódką.
- Dlatego ,że każdy towar ekskluzywny będzie z czasem tyko droższy a bubel zawsze pozostanie bublem i to również uzasadnia wartość i cenę każdej , nie koniecznie gruntowej  nieruchomości.

Możliwość drobnej negocjacji , tylko dla zainteresowanych  zakupem. Zapraszamy do prezentacji ,

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Wysokość zabudowy: 12
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bar, Przedszkole, Bank, Centrum handlowe, Las, Restauracja, Kościół, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej