Rogowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
60 PLN
Powierzchnia działki
12 500 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
277
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Dostępne od
2022-05-06
Numer oferty
574/4957/OGS

Opis nieruchomości

Z Rogowa do Rypina jest 12 km. ,do Brodnicy 30 km. Miejscowość położona jest w bardzo atrakcyjnym miejscu ponieważ jest stąd bardzo blisko do Pojezierza Brodnickiego w związku z tym wokoło Rogowa znajduje się dużo małych ,średnich i dużych jezior. Rogowo to miejscowość gdzie z powodu braku przemysłu panuje spokój i cisza a jednocześnie jest się jakby na bezterminowych wczasach. Działka o której mowa jest w trakcie uprawomocniania warunków zabudowy . Jeżeli jesteś miłośnikiem dużych powierzchni możesz sobie postawić swój dom na środku działki i cieszyć się tym że dokoła nikt się nie wybuduje lub podzielić działkę na osiem mniejszych po około 1350 m2 , wydzielić drogę dojazdową na każdą z nich , zostawić sobie jedną z nich a resztę odsprzedać. Poprzedni właściciel zlecił  firmie specjalistycznej przeprowadzenie badań pod kątem zasadności pobudowania w tym miejscu myjni bezdotykowej. Wynik okazał się wyjątkowo pozytywny , po pierwsze w promieniu 8 kilometrów nie ma myjni bezdotykowej ,ani żadnej innej po drugie ,niewątpliwym atutem dla tego rodzaju działalności  jest położenie działki bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej . 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny usług
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Bar, Przedszkole, Kościół, Restauracja, Sklep, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej