Rozgarty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
270 000 PLN
Cena za m2
200 PLN
Powierzchnia działki
1 350 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28
Długość działki (mb.)
48
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-03-29
Numer oferty
614/4957/OGS

Opis nieruchomości

W Rozgartach nowych działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne  już prawie nie ma. Jeżeli widać pustą połać ,to właściciele albo nie chcą sprzedać ponieważ trzymają dla potomków albo działka nie otrzymała warunków zabudowy .W miejscu usytuowania działek o których mowa pierwotnie do sprzedania było działek jedenaście , sześć zostało sprzedanych dwa lata temu . Właściciele postanowili odczekać dwa lata i powtórnie wystawili pozostałe działki do sprzedaży. Usytuowanie działek to sąsiedztwo domków niedawno wybudowanych i aktualnie budowanych w wyniku czego powstało nawet dosyć spore osiedle . Jednak dom od domu jest w znacznej odległości co stwarza mieszkańcom osiedla wrażenie bezpiecznej bliskości a zarazem nie narusza prywatności i swobody .Jeżeli w Rozgartach można określić centrum miejscowości, to jest ono właśnie w tej okolicy. Działki mają wydaną decyzję o warunkach zabudowy którą możemy udostępnić zainteresowanym zakupem. Dla niektórych działek przysługuje udział w drodze przyległej do nich .Pozostałe działki mają od 1000 do 1450m2 cena za jeden metr kwadratowy 200 zł + udział w drodze w cenie do negocjacji, co nie jest ceną nawet zbliżoną do średniej na terenie Rozgart. Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości.

kontakt 693639663

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Restauracja, Szkoła, Centrum handlowe, Hala sportowa, Las, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej