Obrowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
87 750 PLN
Cena za m2
65 PLN
Powierzchnia działki
1 350 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
32
Długość działki (mb.)
42
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2023-03-22
Numer oferty
612/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy w swojej ofercie działkę  w Obrowie położoną  przy  lesie. Dojazd do działek bezpośrednio z drogi utwardzonej. Po drugiej stronie ulicy drogi stoją nowe budynki mieszkalne. Na tyłach działek znajduje się małe jeszcze osiedle nowych domków jednorodzinnych. Do centrum wsi Obrowo jest około 300m a z samych działek do sklepów ,kościoła .szkoły ,przedszkola jest tak samo blisko. Bliskość lasu powoduje , że każdy kto lubi spokój również może sobie stworzyć tutaj dom i zagrodę jak z bajki racząc się ciszą i spokojem okolicy. W działce jest ujęcie wody a do granicy  działki doprowadzony jest prąd. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Las, Sklep, Szkoła, Apteka, Basen, Restauracja, Przedszkole, Plac zabaw, Bar
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej