Papowo Toruńskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
325 000 PLN
Cena za m2
212 PLN
Powierzchnia działki
1 533 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
34
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-05-20
Numer oferty
577/4957/OGS

Opis nieruchomości

Mamy do zaprezentowania wyjątkowo urokliwą działkę w miejscowości Papowo - Osieki gmina Łysomice powiat toruński. Wyjątkowość polega na tym, że znajduje się ona w najbardziej pożądanej przez kupujących okolicy Papowa-Osieki. Działka jest cała ogrodzona płotem z siatki powlekanej i w części panelami. Działka nie jest pozbawioną roślinności powierzchnią, jest ona obsiana trawą i znajdują się nasadzenia wcale nie małych drzew iglastych, liściastych i również owocowych przynajmniej dziesięcioletnich. Przy granicy działki znajdują się przyłącza prądu, wody i gazu. Godnym uwagi jest fakt, że w tej okolicy zabudowa nie jest ścisła, zabudowania pomiędzy sobą znajdują się w znacznej odległości. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Plac zabaw, Las, Bar, Restauracja, Bank, Centrum handlowe, Kościół, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej