Kamionki Małe

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
98,17 PLN
Powierzchnia działki
2 027 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
61.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Dostępne od
2022-04-07
Numer oferty
569/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka budowlana posiadająca warunki zabudowy. Posiada wszystkie media (prócz gazu) w granicy lub w działce.  Położona jest  przy drodze asfaltowej niedaleko do lasu i jeziora, w miarę daleko od zgiełku i hałasu ośrodka wypoczynkowego.  Będąc właścicielem tej nieruchomości możesz korzystać do woli z atrakcji jakie udostępnia znany wszystkim mieszkańcom Torunia ośrodek wypoczynkowy nad Jeziorem Kamionki a jednocześnie mieszkać w ciszy z dala od zgiełku miasta . Ponieważ działka usytuowana jest przy drodze gminnej asfaltowej , w okresie zimowym droga jest systematycznie odśnieżana lub w miarę potrzeby a cały rok jest oświetlona gminnym systemem lamp przydrożnych. Zapraszam do prezentacji i zakupu . 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Jezioro, Przedszkole, Las, Szkoła, Plac zabaw, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS, Kolej

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej