Kopanino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
108,26 PLN
Powierzchnia działki
2 300 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
33
Długość działki (mb.)
70
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Dostępne od
2023-03-22
Numer oferty
613/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka położona jest przy drodze asfaltowej i  należy zaznaczyć ,że  jest to Aleja Dębów droga główna w Kopaninie . Działka ujęta w planie miejscowym jako budowlana. Z planu wynika ,że zezwala się na postawienie domu jednorodzinnego plus wolno stojący budynek gospodarczy lub garaż. Działka graniczy z lasem państwowym, uzbrojona jest w wodę i energie elektryczną, w najbliższej przyszłości jeszcze w roku 2023 światłowód , jest częściowo ogrodzona. Kształt działki jest nieregularny ,co nadaje jej dość specyficzny charakter odbiegający nieco od standardowych kształtów typu kwadrat czy prostokąt. Można zatem zaplanować sobie równie niestandardowy rozdział części domowej i ogrodowej. Do działki można dojechać autobusem miejskim nr 113. Kursuje również autobus gminny szkolny. Zapraszamy do prezentacji działki .

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Plac zabaw, Przychodnia lekarska, Żłobek, Kościół, Bank, Przedszkole, Apteka, Centrum handlowe, Bar, Restauracja, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej