Cegielnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
200 000 PLN
Cena za m2
66,64 PLN
Powierzchnia działki
3 001 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
57
Długość działki (mb.)
52.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2023-04-12
Numer oferty
615/4957/OGS

Opis nieruchomości

Z czasem cywilizacja dotrze do każdego ładniejszego zakątka gminy Zławieś Wielka , ale póki co  miejsce o którym mowa w ofercie jest położone w bardzo urokliwym miejscu. Żeby do działki dotrzeć ,trzeba przejechać około trzystu metrów lasem ,następnie ukazują się  dwa  budynki bardzo nowoczesne i dwa starsze. Ja wiem ,że każdy właściciel gruntu uważa ,że akurat ten jego kawałek Ziemi jest najpiękniejszy i nie zamieniłby na żaden inny. Powstaje zatem pytanie "to dlaczego sprzedaje skoro taki piękny ?" Odpowiedź : nie sprzedaje wszystkiego a tylko 3000 m2, reszta zostaje bo wiek już nie taki młody a roboty dużo. Reszta ziemi podzielona na dzieci ,więc ewentualni sąsiedzi to młodzi ludzie. 

        - instalacja wodna 20 metrów od granicy działki.
       - prąd w trakcie załatwiania

Zapraszamy do prezentacji .


Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Szkoła, Kościół, Zabudowa niska, Bar
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej