Łubianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 720 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia działki
3 006 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
45.5
Długość działki (mb.)
66
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-11-12
Numer oferty
598/4957/OGS

Opis nieruchomości

Jest w Łubiance wydzielony rejon działek i domów bardzo nowoczesnych  w miejscu, w którym każdy chciałby zamieszkać. Niestety istniejące domy podniosły poprzeczkę tak wysoko, iż nie każdego stać na postawienie domu chociaż w połowie dorównującego już istniejącym. Dzielnica, która  po  części już powstała po cichu nazywana jest "Wilanowem". Położona jest z dala od zgiełku głównych ulic a jednocześnie wszędzie stąd blisko.

Teren działek niezalewowy i niepodmokły, grunt stabilny (posiadam badania geologiczne warunków gruntowo-wodnych), przeznaczony pod budowę domów bez dodatkowych nakładów.
Działka płaska, bez zalesienia, wymiary ok. 45,5 m x 66 m, usytuowanie pozwala na dowolną aranżację domu i ogrodu od południowej strony.

Działka znajduje się w zasięgu sieci wodno-kanalizacyjnej oraz sieci energetycznej dostępnych z drogi gminnej, poprzez drogę wewnętrzną do nieruchomości. Plan Miejscowy dopuszcza do czasu realizacji przez Gminę przyłączenia nieruchomości do kolektora ściekowego, używanie szczelnego zbiornika szamba lub na stałe budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Na terenie Łubianki trwa rozbudowa sieci gazowej z możliwością przyłączenia w tym rejonie budynków w najbliższych latach.

Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 200 m drogą utwardzoną, która jest przewidziana również pod asfalt w zależności od czasu w którym wszystkie działki zostaną przyłączone do mediów.

Ponieważ nie ma możliwości zrobienia zdjęć na których w kadrze nie znalazłby się dom stojący na sąsiedniej działce z jednej czy drugiej strony co naruszałoby prywatność ich właścicieli zrobiliśmy zdjęcia najbliższej okolicy.

Zapraszamy do prezentacji i zakupu nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Hala sportowa, Bar, Kort tenisowy, Restauracja, Fitness, Plac zabaw, Bank, Kościół, Centrum handlowe, Las, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej