Jedwabno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
260 000 PLN
Cena za m2
75,36 PLN
Powierzchnia działki
3 450 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
56
Długość działki (mb.)
61
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-03-20
Numer oferty
638/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działka ta leży na pograniczu Lubicza Dolnego i Jedwabna w Dolinie Drwęcy.  Dolina Drwęcy w samej swojej nazwie ma swoisty magnes, który przyciąga przyszłych właścicieli nieruchomości czy to działek czy domów. Panuje tu mikroklimat, który czuć natychmiast po wyjściu z samochodu, nawet w bardzo gorące dni czuć tu chłodny powiew świeżego powietrza. Miejsce naprawdę godne polecenia.

Powierzchnia 3450 m2 , wymiary 56 x 61m. Na tym terenie nie ma mpzp a więc budowa odbywa się na zasadzie uzyskania indywidualnych warunków zabudowy. 

Do działki dojeżdża się drogą asfaltową a ostatnie metry to droga utwardzona. Ponieważ wszystkie działki w tej okolicy mają metraż 3000 +  więc już ten fakt stanowi o tym, że budynki względem siebie pozostają w pewnej odległości przestrzennej ale zarazem czuje się bezpieczeństwo bliskości sąsiedzkiej. Działka nie jest ogrodzona. 

Media:
-skrzynka energetyczna w granicy działki,
-woda w działce.
-gaz w drodze.


zapraszamy do prezentacji i zakupu.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Restauracja, Centrum handlowe, Szkoła, Rzeka, Przedszkole, Bar, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej