Osiek nad Wisłą

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
293 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia działki
5 860 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
29
Długość działki (mb.)
202
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-09-05
Numer oferty
592/4957/OGS

Opis nieruchomości

Nieruchomość o której mowa w tej ofercie ma status działki przeznaczonej na budownictwo letniskowe. W roku 2003 poprzedni plan zagospodarowania stracił swoją ważność i zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Obrowo rzeczona nieruchomość znajduje się w obszarze o wiodącej funkcji "Budownictwo Letniskowe". Działka została przekształcona z działki leśnej . Miejscowość Osiek nad Wisłą znajduje się w pobliżu jeziora Osieckiego ,więc działka ze statusem działki o wiodącej funkcji "budownictwo letniskowe" może spełnić marzenia przyszłych właścicieli o zbudowaniu w tym miejscu Ośrodka Rekreacyjno -wypoczynkowego . Nieruchomość warta zainteresowania. Zapraszamy do prezentacji.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Kościół, Szkoła, Centrum handlowe, Bar, Las, Plac zabaw, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej