Osiek nad Wisłą

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
706 600 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia działki
7 066 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
45
Długość działki (mb.)
157
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Prąd
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-09-05
Numer oferty
593/4957/OGS

Opis nieruchomości

W powyższej ofercie chcemy zaprezentować  trzy działki które  w sumie  mają około 7100m2 . Jedna z nich największa ma 3500m2 a dwie po 1800m2 .Działki można sprzedać w różnych konfiguracjach 1+2 , 1+1 lub w całości. Najkorzystniej jest jednak jest potraktować nieruchomość w całości, czyli trzy działki ponieważ granicząc z sobą tworzą dużą połać gruntu. Jest to istotne gdyż szerokość trzech działek to 45 metrów  a poszczególnych to połowa z tego czyli 22,5 metra. Działki położone są w terenie ,gdzie znajdują się już firmy handlowo-produkcyjne .

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Plac zabaw, Bar, Przedszkole, Kościół, Szkoła, Jezioro, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej