Zławieś Wielka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
67 330,20 PLN
Cena za m2
86,10 PLN
Powierzchnia działki
782 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
26
Długość działki (mb.)
28.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-05-17
Numer oferty
630/4957/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest jedna działka na sprzedaż o pow. 782 m2 a w sumie jest na sprzedaż dwanaście działek w miejscowości Zławieś Wielka. Działki te powstały na skutek podziału geodezyjnego obszaru o powierzchni 1 ha. Działki te są w trakcie uprawomocniania się podziału. Działki niezabudowane mają cenę 70zł/m2.. Macie Państwo jedną i niepowtarzalną okazję nabyć jedną z nich (lub więcej) jako pierwsi i zdecydować którą. Działki są uzbrojone w prąd (skrzynki przy każdej działce), woda w działkach. Zławieś nieoficjalnie nazwana jest "Stolicą Gminy" . Tu znajdują się urzędy takie jak Urząd Gminy , placówka bankowa, posterunek policji, straż pożarna oraz cała infrastruktura gminna. Są tu jeszcze sklepy takie jak Biedronka, Dino a również mniejsze prywatne sklepy spożywcze i przemysłowe. Są dwie hurtownie budowlane. Same działki, o których mowa znajdują się nieco na uboczu ale nie na tyle żeby do wymienionych powyżej placówek trzeba było jechać samochodem. Można dojść pieszo w ciągu pięciu minut. W ogóle mieszkając na wsi ma się ten komfort, że wszystko czego nam potrzeba do codziennego funkcjonowania znajduje się z zasięgu 200 metrów. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Aktualne pozwolenie na budowę: Tak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Bar, Szkoła, Plac zabaw, Fitness, Bank, Centrum handlowe, Las, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej