Cegielnik

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
891 000 PLN
Cena za m2
99 PLN
Powierzchnia działki
9 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
54
Długość działki (mb.)
55.5
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2024-04-26
Numer oferty
644/4957/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty są 3 działki po 3000 m2 każda położone w lesie w miejscowości Cegielnik. Można zakupić jedną, dwie lub trzy. Przedmiotem tej oferty są wszystkie 3 w cenie 99zl/m2.  Jest to okazja jak na dzisiejszy stan cen gruntów w tej lokalizacji.  
Dojazd do samego końca drogą asfaltową, ostatnie 50 metrów drogą utwardzoną. Działki zostały wydzielone z większej połaci lasu. Na środku działek znajduje się polana, to tak jakby specjalnie natura sama wyznaczyła gdzie ma stanąć w przyszłości dom. To miejsce trzeba zobaczyć bo jest bardzo urokliwe. W okolicy stoją nowe domy. Całość najbliższej okolicy sprawia wrażenie  parku, w lesie ktoś postawił ławeczki i stoliki widać ,że sąsiedzi stanowią zintegrowaną i zaprzyjaźnioną społeczność. Działki posiadają wydane warunki zabudowy. 

- w granicy działek znajdują się sieci wodna i energetyczna.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Częściowe
  • Wysokość zabudowy: 9
  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Budownictwo jednorodzinne szeregowe
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Centrum handlowe, Las, Szkoła, Kościół, Restauracja
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Karolina Rutkowska

Karolina Rutkowska

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 663 899 715
E-mail:
biuro@centralanieruchomosci.pl
Numer licencji:
14260

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej