Grążawy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
136 500 PLN
Cena za m2
15 PLN
Powierzchnia działki
9 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
38
Długość działki (mb.)
239
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Leśna
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Brak
Rodzaj kanalizacji
Brak
Dostępne od
2022-11-24
Numer oferty
599/4957/OGS

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka, na której znajdują się urokliwe czterdziestoletnie olszyny. Nieruchomość ta może spełniać dwie funkcje: można ją przekształcić na działkę  budowlaną lub zakupić inwestycyjnie. Dotychczasowy właściciel uzyskał na piśmie zgodę na wycinkę drzew lecz można wyciąć ich tylko tyle ile potrzeba powierzchni na budowę domu i zamieszkać w otoczeniu drzew iglastych. Drugie rozwiązanie może być jeszcze bardziej korzystne. Właściciel posiada opinię dendrologa, który określił, że po wycince drzew z całej działki powinno pozyskać około 270 m3 drewna. Przy obecnej cenie drewna kominkowego po odjęciu kosztów wycinki cena działki jest o połowę niższa i w dalszym ciągu jest się właścicielem działki budowlanej otoczonej lasem sąsiednich działek. Nie ma takiej drugiej w naszej bazie ani okolicy. Zapraszam do kontaktu. 

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny wielofunkcyjne
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Bar, Przedszkole, Sklep, Szkoła, Kościół, Las, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: PKS

Mapa

Kontakt

Adam Mielczarek

Adam Mielczarek

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 693 639 663
E-mail:
ma@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej