Cierpice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
154 870 PLN
Cena za m2
170 PLN
Powierzchnia działki
911 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
28.7
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Dostępne od
2020-05-09
Numer oferty
458/4957/OGS

Opis nieruchomości

Działki położone w wyjątkowo przyjaznej dla zdrowia okolicy. Nie od dziś wiadomo że przebywanie wśród drzew sosnowych jest dla samopoczucia i zdrowia bardzo korzystne a zamieszkanie wśród nich to po prostu marzenie. Takie właśnie działki mamy w swojej ofercie . Z dwudziestu jeden działek pozostało nam do sprzedaży osiem .Działki zostały podzielone tak jak sobie życzy 90% nabywców ,czyli pomiędzy 800 a 1200 m2. Głownie mieszkańcom Torunia i okolic wiadomo a nabywców z poza tych okolic mamy obowiązek poinformowania ,że Cierpice ,Kąkol ,Jarki położone są w samym centrum lasów Cierpickich w większości są to lasy sosnowe. Miłośnicy zbierania grzybów wprost z domu wychodzą do lasu. Wszystkie media znajdują się w działkach (prócz gazu który jest w drodze). Na terenie działek powstaje powoli osiedle pięknych nowoczesnych domów jednorodzinnych. Nie przesadzę pisząc ,że zamieszkanie w takiej okolicy z takimi sąsiadami to nobilitacja. Zapraszamy do prezentacji a gwarantuję ,że po niej nie będziecie chcieli wracać do swoich domów.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Dostępne w okolicy: Las, Szkoła, Przedszkole, Bank, Restauracja, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: PKS

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej