Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 700 PLN
Cena za m2
22,13 PLN
Powierzchnia
212,39 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Min. okres najmu (w latach)
2
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-10-01
Numer oferty
783/4957/OLW
Lokal Wynajem Toruń Mokre
 

Opis nieruchomości

Poszukujesz pomieszczeń biurowych wraz częścią magazynową pod działalność gospodarczą? Miejsca parkingowe, duży plac manewrowy? Jeśli takiej nieruchomości na wynajem poszukujesz , to zapraszam do zapoznania się tą ofertą.

Przedmiotem najmu są pomieszczenia biurowe o powierzchni ok. 212 m2 wraz magazynkiem  położona w dzielnicy przemysłowej - handlowej Torunia. Jest też możliwość wynajmu hali ok. 1100 m2
Stąd jest bardzo dobry wyjazd na Gdańsk, Poznań czy Bydgoszcz. Dużo miejsc parkingowych, duży plac manewrowy. Zainteresowany? Zapraszam do kontaktu i umówienia spotkania.

Pomieszczenia biurowe parter i I piętro z pomieszczeniami socjalnymi( toalety i szatnia) razem ok. 212 m2.

Przed halą duży plac manewrowy. Wjazd strzeżony na posesję.

Hala jest murowana, ogrzewana ciepłem miejskim. Hala w kształcie prostokątna ok. 12 m x ok. 53 m2. Wysokość  w najniższym punkcie ok. 6,60 w hali.  Wjazd do hali na płasko.

Obiekt posiada 3 brama wjazdowe w tym jedna z hydrauliczną bramą. Sucha, jasna, okna prześwitowe bez możliwości otwierania. Podłoga niepylna. Hala idealna na składowanie, przechowywanie oraz produkcję.


Koszty wynajmu lokalu to 22 zł /m2 netto plus media wg zużycia i ochrona 0,67zł/m2.
Koszty wynajmu hali to 18,80 zł netto/m2 plus inflacja za 2022, zużycie ogrzewania i ochrona 0,67zł/m2.
Usługa biura nieruchomości jest odpłatna.Zapraszam do kontaktu. tel. 534 954 004

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Podnoszone podłogi: Tak

Mapa

Kontakt

Marta Blin

Marta Blin

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 534 954 004
E-mail:
marta@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej