Głogowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 PLN
Cena za m2
64,85 PLN
Powierzchnia
29,30 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Min. okres najmu (w latach)
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2023-07-17
Numer oferty
823/4957/OLW

Opis nieruchomości

 Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenie biurowe o wysokim standardzie w dwupiętrowym budynku, powierzchnia 29,3 m2 , położonym 10 KM od Torunia 5 min  do autostrady A1 z parkingiem na 20  aut dla pracowników i klientów!
W lokalu oddzielna toaleta, dwie duże witryny, klimatyzacja, idealnie nadaje się do prowadzenia gabinetu kosmetycznego, lub przeznaczenie biurowe itp.
 
W budynku dostępne są również inne powierzchnie:  
- 61,7 m2 - pow. handlowo - biurowa (parter), duże witryny, oddzielne wejście, idealnie nadaje się na sklep itp. - cena 2159 zł
 
W części wspólnej  znajduje się w pełni urządzona kuchnia, dostępna dla wszystkich najemców.

Przed budynkiem jest duży parking na około 20 miejsc parkingowy, możliwość wjazdu aut ciężarowych. Dostęp do budynku i parkingu 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. 
Budynek jest oddalony zaledwie 20 minut od centrum Torunia drogą wylotową Toruń-Warszawa

Ogrzewanie gazowe /wg zużycia.

Koszt najmu:
Cena Najmu NETTO + 23% VAT.
Kaucja jednomiesięczna

Parametry dodatkowe

  • Czujniki dymu: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

Tomasz Pluskota

Tomasz Pluskota

Doradca ds. Nieruchomości

Telefon:
(+48) 696 852 817
E-mail:
tomek@centralanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrala Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Centrala Nieruchomości Karol Rutkowski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Gagarina 36H. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 r., poz. 1000)

INFORMACJA O DANYCH OSOBOWYCH – SKIEROWANA DO KONTRAHENTÓW ADMINISTRATORA

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w skrócie zwanym „RODO” dotyczącego ochrony w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informujemy, że od dnia 25 maja 2018r. będą Pani/ Panu przysługiwały określone poniżej prawa związane z przetwarzaniem przez Centralę Nieruchomości Pani/ Pana danych osobowych.… czytaj więcej